PREFABRİK OTEL

Bina yapım aşamasını kısaltmak ve bu yapıları bir an önce devreye sokmak isteyenler için prefabrik seçenekler gündemdedir. Bu durum prefabrik otel seçenekleri için de geçerli olacaktır. Özellikle turizm sektöründe hızlılığın esas olduğu dönemdeyiz. Bununla beraber işletmelerin bir an önce devreye girmesi hususunda sezon öncesi çalışmaları gerçekleştirmek adına prefabrik seçenekler ön planda kalacaktır.

Prefabrik yapıların geneli çevreye uygun bir biçimde tasarlanmaktadır. Ayrıca uygun ve modern olan bu tasarımların uzun ömürlü olması da diğer bir tercih nedenidir. Bunun dışında kullanıcıların zevkin en uygun bir biçimde prefabrik otel tasarımları öne çıkıyor. Ülkenin dört bir köşesinde uyumlu olacak ve kişilerin zevklerine hitap edecek projeleri de barındırmaktadır.

Prefabrik Otel Binaları

Prefabrik yapıların geneli oldukça kısa bir biçimde kurulmaktadır. Özellikle prefabrik otel gibi bir an önce işletmeye açılacak olan bu yapıların sezon açılmadan yetiştirilmesi önemlidir. Projeye uygun tüm malzemelerin fabrikasyon ürünü ve montaja hazır olması bu süreci hızlandırmaktadır. Ayrıca en geç 1 ay içerisinde tamamlanması da önemli bir kriterdir.

Prefabrik otel projelerinin her birinde kaliteli malzemeler kullanımdadır. Özellikle içeriğinde çelik ürünlerin olmasından dolayı son derecede sağlam ve uzun ömürlü olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca prefabrik otel içerisinde kullanılan tüm malzemeler ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Kat döşemeleri ya da çatı sistemleri arasına yerleştirilen izolasyon malzemeleriyle birlikte gerekli yatırımı sağlamak mümkündür. Öte yandan bu prefabrik yapılar, farklı projelere uygun bir boyutta da olmaktadır.

·      Dinlenme tesisleri

·      Turizm tesisleri

·      Butik oteller

·      Tatil köyleri

Prefabrik Otel Malzemeleri

Prefabrik yapılar arasında yer alan otellere yönelik sorular her zaman gelişecektir. Ayrıca prefabrik otel konusu dahilinde ne gibi bir yolun izlendiği önemlidir. Bu tarz projeler içerisinde kullanılan malzemelerde kesin olarak kaliteden ödün verilmemektedir. Ayrıca uygun standartlara sahip olarak dayanıklılığı da göz önünde tutularak imal edilmektedir. Bu hususta farklı tesisat ve malzemeler prefabrik otel imalatı esnasında devreye girecektir.

·      Prefabrik üst yapı malzemeleri

·      Prefabrik alt yapı malzemeleri

·      Prefabrik çevre düzenleme ürünleri

·      Prefabrik enerji dağıtım ürünleri

Prefabrik otellerin montaj işlemlerinde tüm bu parçalar birleştiriliyor. Ayrıca cıvatalarla beraber kaynak işlemleri de düzenli olarak uygulanıyor. Bununla beraber prefabrik otellerin dayanıklılığını ve uzun ömürlü halini arttırmasının yanı sıra montaj işlemlerini de daha basite indirgeyen bir konu haline geliyor.

Prefabrik otel konusunda Türkiye’nin 4 bir noktasına gerekli montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kurulum için en uygun alanlar seçilerek, bu yapıların son derecede uzun ömürlü olması amaç haline gelmektedir. Öte yandan tüm bağlantı ekipmanları da bu binaları daha da dayanıklı hale getirecek biçimdedir. Prefabrik otel konusu dahilinde bu şekilde yol izlemek uzun vadede getirisi olacak olan bir durumdur.

Prefabrik otellerin bağlantısında ve montaj işlemlerinde kaynaksız yöntemler tercih görmektedir. Bu sayede metal aksamlar üzerinde herhangi bir paslanma olmamaktadır. Ayrıca duvarlarda ve çatıda kullanılan izolasyon malzemeleri sayesinde yalıtım hususunda bir sorun gelişmemektedir.

Prefabrik otel yapıları içerisinde hava sıcaklığı her ne kadar değişken olsa da konaklama imkanı doğmaktadır. En korunaklı ve kaliteli malzemelerin kullanımından dolayı bu binaların uzun ömürlü olması kaçınılmazdır. Bununla beraber rahatlıkla etkisini gösterecek olan yapılar olarak da ön planda kalacaktır.

Prefabrik otellerin montaj işlemleri esnasında bölgenin özellikleri de fazlasıyla dikkat çekecek olan hususlar arasında olacaktır. Ürün ve malzemeler bu süreçte farklılık gösterecek olup, prefabrik otellerin montaj işleminde en uygun standartlar devreye girecektir.

Prefabrik Otel

Idealmod olarak dünyanın her yerine prefabrik şantiye yapıları sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10