PREFABRİK ŞANTİYE

Prefabrik Duş & Tuvalet Modelleri

Prefabrik Duş ve Tuvalet

Hazır vaziyette bulunan ve sadece kurulum işlemlerine tabi olan duş ve tuvaletler, farklı alanlarda kullanıma hazırdır. Ayrıca prefabrik duş ve tuvalet konusunda pratik sonuçlar yaratmaktadır. Prefabrik yapı modellerinin sağladığı avantajlardan diğer yapı modellerinde olduğu gibi duş ve tuvalet konusunda pratik imkanlar yaratmaktadır. Ayrıca uzun sürecek olan inşaat sürecini de bir hayli kısaltarak ortadan kaldıracaktır.

Prefabrik duş ve tuvalet yapıları farklı ortamlarda ve yerleşkelerde yer almaya uygundur. Pratik ve kullanıma hazır bir vaziyette destek verecektir.

·      Sosyal tesisler

·      Fuar alanları

·      Turizm tesisleri

·      Halı sahalar

·      Stadyumlar

·      Mesire alanları

·      Park ve bahçe alanları

·      Camiler

·      Kayak merkezleri

·      İşçi şantiye ortamları

Prefabrik Duş ve Tuvalet Modelleri

Prefabrik biçimde olan tuvalet ve duş kabinleri, belirli bir standarda sahip değildir. Ayrıca prefabrik duş ve tuvalet seçenekleri arasında tek üniteli olacak diye bir sınırlama yoktur. Bu ünitelerin her bir tanesinde istenen adette duş kabini ve tuvalet kısmına uygun planlamalar yapılmaktadır. Öte yandan prefabrik yapılar içerisinde engelliler için kullanıma uygun olan özel materyallerle ve aparatlarla donatılmış halleri bulunmaktadır.

Prefabrik tuvalet modelleri, sadece geleneksel bir tasarıma sahip olmayacaktır. Bunun dışında lüks segmentlere sahip bir biçimde de meydana getirilecektir. Kullanıcı kitlesine bağlı olarak bu tuvaletlerin içerisinde alaturka yer taşları, alafranga klozetler ve pisuarlar bulunmaktadır. Prefabrik yapıların genelinde olduğu gibi duş ve tuvalet kabinlerinde de dayanıklı pozisyondadır. Son derecede uzun ömürlü olan bu kabinler içerisinde ıslak zemine dair performansı da memnun etmektedir. Ayrıca bu prefabrik yapıların pratik bir biçimde temizleniyor oluşu da tatmin eden konular arasındadır.

Hazır prefabrik duş ve tuvalet binalarının mobil olan versiyonları sadece tekli olan ünitelere sahip değildir. Genel olarak içeriğinde maksimum 12 adet ünite olmak suretiyle imal edilmektedir. Mobil olanların her bir ünitesinde 135 x 135 cm olmak kaydıyla ebatları belirlenmektedir. 12 üniteye sahip prefabrik duş ve tuvalet yapılarının demonte olan halleri en fazla 100 metrekarelik bir alan kaplayacaktır. Ayrıca bu prefabrik yapıların montaj işlemleri de 10 ile 15 gün aralığında değişkenlik gösterecektir. Bu montaj işlemi sonrasında uzun vadede kullanıma hazır olacaktır.

Prefabrik duş ve tuvalet üniteleri uzun ömürlü olması kadar bu yapıların tamamında elektrik ve su tesisatları da güvenli bir konumdadır. Ayrıca her bir projeye uygun olacak şekilde özel olarak elektrik tesisatının çizim işlemleri gerçekleşecektir. Öte yandan elektrik sisteminde var olan tüm bağlantılar da belirli bir panoda toplanmaktadır. Son derecede modern olan bu tesisat, ayrıca enerji tasarrufunu da barındırmaktadır.

Prefabrik duş ve tuvalet yapılarındaki su tesisatlarında da birinci sınıf malzeme kullanımı söz konusudur. Kalite ve kullanım durumunun ömrü de genel olarak tercih edilen bir kriter olmaktadır. Atık su tesisatı içinde benzer bir malzeme kalitesi söz konusudur. Her bir tesisat test edildikten sonra var olan sorunları ortadan kaldırılmıştır.

Prefabrik yapılarda engellilere uygun olan ve rahatlıkla kullanabilecekleri WC üniteleri de tasarlanmaktadır. Özel engelli WC kabinleri içerisinde uluslararası standartlara uygun tasarımları görmek mümkün olmaktadır. Bu WC kabinlerinin içeriğinde yer alan detaylar da engelli kişilerin zorlanmadan bu prefabrik kabinleri kullanmalarını destekleyen türdedir.

·      Engelli rampaları

·      Mekan ergonomi seçenekleri

·      Geniş kapı

·      Özel armatürler ve aparatlar

Prefabrik duş ve tuvalet seçenekleri her bir talebi ve zevki karşılayacak konumda üretilmektedir. Farklı farklı projelere bağlı olarak değişik türlerde de kişilerin kullanımına sunulmaktadır.

Prefabrik Duş ve Tuvalet

Idealmod olarak dünyanın her yerine prefabrik şantiye yapıları sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10