Çelik Ev Fiyatları

Çelik, inşaat sektöründe bir hayli önem teşkil eden malzemeler arasında varlık göstermeye başlamıştır. Genel olarak dayanıklı, hafif, maliyetsiz ve işçilik masraflarını barındırmaması da bu tip yapılara olan ilgiyi yüksek tutmaktadır. Çelik ev fiyatları dahilinde herkesin araştırma yapması halinde de uygun şartlara sahip olduğunu gösteren bir konumdadır. Özellikle içerdiği kriterler ve malzemelere bağlı olarak en doğru sonuçları yaratacağını kanıtlayacaktır. Genel itibarıyla zamanda ve işçilikten ciddi manada tasarruf yapmayı sağlayan bu tip yapıların herkesin tercihleri arasında olmaya başlaması önemli bir kriterdir. Çelik malzemelerin farklı versiyonlarını içeren evlere yönelik fiyatlandırmaların ortaya çıkmasında farklı kriterler vardır. Bu kriterler ışığında fiyatların belirlenmesi söz konusudur.

156 m2 Çelik Ev

·      Çelik ev fiyatları projeye bağlı olarak belirlenmektedir.

·      İçeriğinde var olan ses, su ve ısı yalıtım sistemlerinin varlığı fiyatları etkileyecektir.

·      Elektrik ve su tesisatları da fiyatları etkileyen diğer bir değişkendir.

·      Tasarımın ebatları ve kat sayısı da bu hususta önemlidir.

·      Binaların yerleştirileceği zeminin ve arazinin durumu da fiyat kriterinde etkili bir yer oynayacaktır.

Çelik evlere yönelik bu fiyat aralığı son derecede önemsenen bir durumdur. Ancak ne olursa olsun beton ya da ahşap olan muadillerine karşı bir hayli uygun bir seviyede kalacaktır. Son zamanlardaki malzeme ve işçilik fiyatlarındaki artışa rağmen çelik ev fiyatları oldukça uygun bir seviyede yer almaya da devam edecektir.

Çelik Ev Modelleri

Çelik evlerin pek çok farklı özelliği vardır. Ayrıca çelik ev fiyatları da modellere bağlı olarak farklılık gösterecek düzeydedir. Geleneksel olan beton ya da ahşap yapılara kıyasla daha da dirençli olarak gündeme gelecektir. Ayrıca bu tip evlerin yalıtım özellikleri de son derecede uygun bir halde kalacaktır. Yüksek derecedeki sıcaklıklara dayanacak ve düşük su emme özelliğine sahip olan çatı malzemeleri de her bir çelik ev modeli içerisinde varlık göstermektedir.

Çelik evlere yönelik modellerin her birinde enerji verimliliğini görmek de mümkün olmaktadır. Isı yalıtımı hususunda her bir model beklentileri fazlasıyla karşılayacak konumda olacaktır. Ayrıca tamamen çevre dostu olmasından dolayı içeriğinde var olan malzemeler geri dönüşüme uygun bir biçimdedir.

45 m2 Çelik Ev

Çelik Ev Avantajları

Tamamen çelikten imal edilen evlerin avantajlı olması da diğer bir tercih nedeni olarak varlık göstermektedir. Özellikle çelik ev fiyatları kadar bu avantajları da öne çıkmaktadır. Her bir çelik ev tasarımı son derecede dayanıklı ve sağlam vaziyette bulunan malzemeleri içermektedir. Ayrıca bu evlerin inşa süreci son derecede hızlıdır. Farklı farklı tasarımlara sahip olsa da her bir tasarımın uzun ömürlü bir yaşam alanı olduğu gerçeği de değişmeyecek düzeydedir.

Bu ev modelleri ahşap ve betonarmelere kıyasla daha da az yangın riski içermektedir. İçeriğinde var olan çelikten dolayı bu riskler tamamen ortadan kaldıracaktır. Ayrıca tasarlanması ve inşa süreci konusunda belli başlı kriterleri gündeme getirmek önemlidir. Yer seçimi, arazinin şartları ve yer alan malzemelerin kalite durumu da bu durumu destekleyecektir.

Çelik ev tasarımlarının her birinin doğru bir biçimde tasarlanarak inşa edilmesinden dolayı tüm doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını desteklemektedir. Bu sayede de barınma ihtiyacını uzun vadede ve son derecede sağlıklı bir biçimde karşılayacak olan yapılar olarak da adlandırılmaktadır. Genel itibarıyla bu tip evlerin incelenmesi halinde sadece fiyatlarıyla değil bu tip avantajlarıyla da öne çıkması doğaldır. Böylelikle inşaat sektöründe giderek popüler haline gelen ve kullanıcıların aradıklarını sağlayan standartları kapsayan bir noktada olmaya da devam etmektedir.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10