PREFABRİK YATAKHANE

Prefabrik Yatakhane Modelleri

Dev projelerde ciddi iş gücü gereksinimlerini karşılamak ve onların barınma gereksinimini yerine getirmek önemlidir. Bu işleyişi en kısa sürede ve en maliyetsiz biçimde çözüme kavuşturmanın yolları vardır. Dünya genelinde oldukça popüler bir yöntem olan prefabrik yatakhane ile son derecede kullanışlı çözümlere ulaşmak da kesin olmaktadır.

Barınma gereksinimi kurumsal firmaların sürekli olarak devamlılığının olduğu projelerinde en önemli ihtiyaçlar arasındadır. Önceki dönemlerde bu tip ihtiyaçlar betonarme yapılarla giderilmeye çalışılsa da bu durum oldukça uzun sürmekteydi. Ancak artık prefabrik yatakhane seçeneğiyle çok daha kısa sürede kullanışlı yapıları meydana getirmek mümkündür. Portatif halde bulunan bu yatakhaneler oldukça kaliteli çözümler üretmektedir. Ayrıca toplu konaklama gereksinimini daha da kolay bir biçimde halletmektedir. Bu tip prefabrik yapılar farklı farklı alanlarda yaygın olarak kullanımdadır.

·      Şantiyeler

·      Fabrikalar

·      Sosyal tesisler

·      Sivil ya da askeri alanlar

Hızlı ve hazır bir biçimde kurulacak olan bu prefabrik yapılar anında kullanıma hazır hale gelecektir. Kaliteden ve konfordan ödün vermeden masrafsız bir biçimde sonuç yaratması da tüm firmaların yöneleceği bir durum olduğunu gösterecektir.

Prefabrik Yatakhane Fiyatları

Prefabrik yapıların her birinde olduğu gibi yatakhanelerde de farklı tasarımlar göze çarpmaktadır. Ayrıca prefabrik yatakhane tasarımları da fiyat aralığını etkileyen bir kriterdir. Ancak farklı tasarımlara sahip olsalar bile her ihtiyacı karşılamak üzere bu yatakhane yapıları dikkat çekmektedir.

Piyasa genelinde görülen güncel artışlar tüm malzeme ve ekipmanlara yansısa bile prefabrik yatakhane fiyat aralığı makul bir seviyede kalmaktadır. Bunun dışında kurumsal müşterilerin de daha fazla ilgisini çeken bir kriter olarak adlandırılmaktadır.

Prefabrik yatakhanelerin hazır yapılar olmasından dolayı uzun sürede teslimi söz konusu olmayacaktır. Son derecede hızlı ve kaliteli bir biçimde üretilmesine karşın fiyatları da tatmin edici seviyelerdedir. Ayrıca prefabrik yatakhanelerin tasarımında ve imalat sürecindeki malzemelerin fiyatının da genel ücretin belirlenmesinde doğrudan tesir etmesi söz konusudur.

Prefabrik Yatakhane Modelleri

Barınma gereksinimini karşılama konusunda prefabrik yatakhane tasarımları son derecede etkilidir. Özellikle bu modellerin her biri tüm sert koşullara uygun olmak suretiyle devreye girecektir. Kişilerin var olan gereksinimlerine bağlı olarak imal edilen prefabrik yatakhaneler, farklı farklı fonksiyonlara sahiptir.

Prefabrik yatakhane modelleri kişilerin isteklerine uygun olarak tek ya da çift katlı biçimde imal edilmektedir. Ayrıca sadece uyku ya da mola alanı olmakla sınırlı kalmayacaktır. Bunun dışında eğitim veya sosyal etkinlik alanları biçiminde de kullanıma açık halde olacaktır. Prefabrik yatakhane ebatları da 58 ile 406 metrekare aralığında imal edilmektedir.

Prefabrik Yatakhane Avantajları Nelerdir?

Prefabrik yapılarda yatakhane olarak imal edilenler son derecede etkili avantajları sağlayacaktır. Ayrıca prefabrik yatakhane modelleri son teknolojik tesislerde imal edilmektedir. Ayrıca içeriğinde toplu dinlenme alanlarının yanı sıra özel yatak odaları da isteğe bağlı olarak dahil edilmektedir.

Prefabrik yatakhaneler genel olarak inşaat sektörünün vazgeçilmezidir. Bu sektörün işçilerinin kalması adına verimli bir kullanım durumu yaratacaktır. Ayrıca bu prefabrik yapıların diğer bir avantajı da son derecede hızlı bir biçimde kurulumunun gerçekleşmesidir. Sadece yataklı odaları barındırmayarak duş ve tuvalet gibi kabinleri de sağlamaktadır.

Prefabrik yatakhane modellerinin her biri yangın gibi olgulara karşı dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. Ayrıca içeriğinde çevre şartlarına uygun olan malzemeler bulunmaktadır. İçeriğinin sınırlı ve dar olması nedeniyle yalıtım sistemi ve iç iklimlendirme özelliği de memnun eden bir detaydır. İsteğe bağlı olarak ek özellikleri de barındıran bu yapılar, tamamen konforlu bir alan yaratmada da etkilidir.

Prefabrik Yatakhane

Idealmod olarak dünyanın her yerine prefabrik şantiye yapıları sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10