Konteyner Yemekhane

Konteyner Yemekhaneler

Konteyner yapılar, bir hayli farklı özelliklere sahip olmasından dolayı farklı amaçlara hizmet vermektedir. Aynı şekilde konteyner yemekhane için de benzer bir durum gelişecektir. Genel itibarıyla bu konteyner türü şantiyelerde kullanımdadır. Ayrıca yüksek standartlarda işlevsel olarak hizmet vererek ön planda varlık gösterecektir. İnsanların kalabalık bir biçimde beraberce yemek yiyerek, bu tarz gıda ürünlerini hazırlayacakları alanlar olarak varlık göstermektedir. Öte yandan bu tarz yapıların tasarımları da tamamen kişilerin sayısına bağlı bir biçimde şekillenmektedir.

Konteyner yemekhaneler içerisinde kaliteli tasarımı ve modern görselliği görmek her zaman için mümkün olacaktır. Bu yönüyle de her zaman işletmelerde ve şantiyelerde kendine yer bulacaktır. Sağlıklı ve hijyenik koşulları da sağlamasından dolayı tercih edilmemesi adına herhangi bir faktör gelişmeyecektir.

Konteyner Yemekhane Modelleri

Konteyner yapı hususunda farklı türlerdeki seçenekleri görmek her zaman için mümkün olacaktır. Aynı şekilde konteyner yemekhane de bu modeller arasında bir hayli aktif bir biçimde yer alacaktır. Genel itibarıyla işçi gruplarının beraberce yemek yemesini desteklemeye dair bu yapılar bir hayli etkin bir konumda olacaktır. Ayrıca standartlarının son derecede yüksek seviyelerde olmasından dolayı insanların rahatlıkla ihtiyaçlarını karşılaması kesindir. Hem yemek yapılacak hem de tüketilecek olan bu alanlar içerisinde farklı bölmeler de varlık gösteriyor. Bu tip alanlar son derecede konforlu ve mevsim şartlarına uygun olmasıyla da öne çıkıyor. İçeriğinde var olan bölmeler de bu durumu destekliyor.

·      Lavabo

·      Mutfak tezgahı

·      Yemek dağıtım alanı

·      Kiler

·      Yemek salonu

Konteyner Yemekhane

Bu bölmelerin her biri insanların işlemleri rahatlıkla yapabilmesine dair olanakları beraberinde getiriyor. Bununla beraber konteyner yemekhane seçenekleri tamamen kullanıcılara hitap eden düzeyde varlık gösteriyor.

Konteyner Yemekhane Özellikleri

Konteyner yemekhane seçenekleri sadece işçilerin çalışma alanlarıyla sınırlı olan bir konumda değildir. Ayrıca konteyner yemekhane konusunda farklı istekler de karşılığını başarılı bir biçimde bulacaktır. Konteyner yemekhaneler, işçilerin bulunduğu ortamların yanı sıra hastane kantinlerinde, üniversite yemekhanelerinde de bu şekilde destek verecektir. Ayrıca nerede oluyorsa olsun her birinde konforlu bir biçimde varlık gösterecektir. Ayrıca rahat olması kadar masa düzeninin kolaylıkla gerçekleştirilmesi gibi bir genişliğe sahiptir.

Yemekhane konteyner tasarımları ergonomik bir biçimde meydana getirilmektedir. Ayrıca bu üretim ve projelendirme işlemleri esnasında istekleri de doğrudan bünyesinde barındırmaktadır. Kolay bir biçimde nakliye yapılması da bu modellere olan alakayı doğrudan yükseltecektir. Genel itibarıyla parçalanması ve kurulum işlemlerinin de gerçekleştirilmesi kolayca tamamlanacağından dolayı memnun edecektir. Tüm bu şartlara sahip olmasından dolayı konteyner yemekhane ürünleri fazlasıyla rağbet görecektir.

Konteyner Yemekhane Nerelerde Kullanılır?

Konteyner yapıların kullanım alanları son derecede gelişmiştir. Özellikle konteyner yemekhane yapıları bir hayli geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. İçerisinde fazlasıyla insana yer vereceklerinden dolayı bu tarz yapılar fabrika ya da şantiye gibi noktalarda varlık gösterecektir. Genel itibarıyla işçilerin daha da rahat bir biçimde yemek yemeleri için varlık göstermektedir. Bununla beraber hijyenik ve herhangi bir sağlık problemine mahal vermeyen bir konumda olması söz konusudur.

Yemekhane Konteyner Avantajları

Yemekhaneler son derecede büyük yapılar olduğundan dolayı yapımı bir hayli maliyetlidir. Ancak içerisinde pek çok insanı barındıracak olması da maliyeti beraberinde getirecektir. Ancak betonarme yapılara kıyasla konteyner yemekhane daha da uygun bir konumda kalacaktır. Öte yandan bu konteyner yapılar istenen süre zarfında rahatlıkla sökülecek ve taşınacaktır. Ayrıca maliyetinin düşük seyretmesi de bir hayli uygun bir konumda olduğunu gösterecek düzeydedir. Her bir iş alanı çerçevesinde de bu tarz yapıların ortaya çıkmasını destekleyecektir.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10