Çift Katlı Çelik Ev Modelleri

Çift Katlı Çelik Evler

Konforlu ve geniş iç mekana sahip olması nedeniyle çift katlı çelik evler bir hayli fazla talep görmektedir. Ayrıca bu çelik ev modelleri son derecede geniş ve gelişmiş bir yaşam alanını da beraberinde getirmektedir. Pek çok konudan avantajlı bir imkan yaratan çift katlı çelik ev modellerinin hızlı kurulumunun gerçekleşmesinin yanı sıra uygun fiyat imkanı sağlaması da tercih nedenleri arasında kalmaktadır. İnşası esnasında konumun mevsimsel ve iklimsel şartları da genel itibarıyla göz önünde kalarak bu kriterlere uygun malzemeler devreye girecektir.

Çift katlı çelik evlere yönelik gereksinimler ve yaşam alanına karşın beklentiler her zaman devreye girecektir. Buna uygun bir biçimde tasarımları yapılarak kullanıcılarına mutlak suretle fayda sağlayacak bir halde varlık gösterecektir.

Çift katlı çelik evlere tamamen ihtiyaca ve yaşam alanına olan uygunluğuna dair alım yapılması gereken yapılardır. Ayrıca bu binalar içerisindeki oda planlamaları da fazlasıyla dikkate alınması gereken konular arasındadır. Zemin ve üst kat olmak üzere iki kat içerisinde oluşturulan bu yapılar, oldukça kullanışlı bir biçimdedir. Bununla beraber kolayca tasarımının değiştirilmesinin mümkün olması da tercih edilmesi konusunda diğer bir detay olarak varlık göstermektedir.

İki farklı kata sahip olan bu prefabrik ev modelleri, son derecede sakin ve huzurlu bir yaşam ortamı oluşturma konusunda etkilidir. Ayrıca çift katlı çelik evler konusu dahilinde de bir hayli uygun standartlar kişileri bekleyecektir. Diğer yapı türleriyle kıyaslandığında da oldukça uygun maliyetleri barındırması ve uzun yıllar boyunca kullanılacak kadar dayanıklı olması da önemli olan hususlardır.

Çift Katlı Çelik Ev Modelleri

Çift katlı çelik evler konusunda var olan modeller son derecede kapsamlı bir tasarım içermektedir. Son zamanlarda da özellikle çift katlı çelik evler içerisinde ahşap odaklı dizaynları görmek mümkün olmaktadır. Yalıpan & taşonit uygulamasıyla birlikte bu binaların daha da doğaya uygun ve estetik oluşu gibi bir konu gelişme göstermektedir. Diğer taraftan renk seçenekleri de son derecede beğeni toplayan hususlar arasında kalmaktadır.

İç mekanı da son derecede konforlu olan bu ev tipinin dış cephe seçeneği de bir hayli makul bir konumdadır. Ahşap desen uygulamasıyla da bambaşka bir boyuta taşınması söz konusudur. Geniş pencereleri barındırarak, balkon ve teras gibi detayları da ideal bir biçimde sunacaktır.

Modern ve yeni çizgileri barındıran bir görüntüyü ortaya koyan çift katlı çelik evler konusunda var olan modellerin her biri özel tasarım olarak varlık göstermektedir.

Çift Katlı Çelik Ev Avantajları

Çelik evlerin kısa bir süre içerisinde kurulması söz konusudur. En geç bir ay içerisinde çift katlı çelik evler konusunda sonuç almak mutlaktır. Bununla beraber inşaat ve işçilik süresi gibi konulardan uzaklaşmak adına iyi bir alternatiftir. Yorucu bir süreci içermeyeceğinden dolayı son derecede etkili bir yöntem olarak kalacaktır.

İki kattan oluşmakta olan büyük bir ev tasarımını son derecede kolay bir biçimde meydana getirmek söz konusudur. Ayrıca bu çift katlı prefabrik ev hususunda da kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanımdadır. Hata payının olmadığı ve tamamen fabrika ortamında üretilen malzemeler sayesinde inşaat süreci beklenenden daha da kısa bir hal alacaktır. Ayrıca kolaylıkla sökülüp tekrardan monte edilen bu parçalar sayesinde kolay yoldan sonuç almak kesindir. Avantajlı bir görüntü sergileyen çift katlı prefabrik evler, zaman içerisinde oluşması muhtemel olan hasarlara karşı da oldukça dayanıklı bir konumda varlık gösterecek konumda da öne çıkacaktır.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10