PREFABRİK YEMEKHANE

Prefabrik Yemekhane Modelleri

Prefabrik yapılar, son derecede işlevsel ve farklı fonksiyonlara sahip olabilir. Aynı şekilde prefabrik yemekhane de çalışma alanlarında oldukça yaygın bir biçimde talep görmektedir. Özellikle projelerde ya da şantiye alanlarında bu yapılar olmazsa olmazlar arasındadır. Büyük projelerde sıfırdan bina yapmak yerine taşınabilir yapılara ihtiyaç duyulması söz konusudur. Bu tarz alanlarda personel sayısı fazla olduğundan dolayı ihtiyaçların karşılanmasında prefabrik yemekhaneler bekleneni karşılayacaktır. Ayrıca personellerin yemek ihtiyacının karşılaması konusunda hijyenik ve rahat bir ortam yaratacaktır.

Kaliteli prefabrik yemekhane yapıları, her bir projeye ve çalışma ortamına uygundur. Ayrıca ihtiyaçlar farklılaştıkça prefabrik yemekhanelere yönelik değişkenlikler de ortaya çıkacaktır. Son derecede ekonomik ve kaliteli bir çözüm önerisi olarak büyük şantiyelerde yer alacaktır. Günümüzde de bu tarz çalışma alanlarında önemli bir gereksinim olmaktadır.

Dinamik bir çalışma alanına sahip olan prefabrik yemekhane kurumsal olan firmaların da çalışma alanlarında varlık göstermektedir. Ayrıca bu kurumsal oluşumların çözüm oluşturmalarında da etkilidir. Prefabrik yemekhane yapıları sadece şantiyelerle sınırlı olan bir kullanım alanından ibaret değildir. Kalitesi ve hijyenik şartları sağlaması konusunda da oldukça etkindir. Zorlu bölgelerde de kurulan ve gerektiğinde taşınabilen bu yemekhane yapıları, değişik fonksiyona sahip noktalarda tercih görmektedir.

·       Madenler

·       Sivil ya da askeri kamp alanları

·       Doğal afetin yaşandığı ortamlar

Prefabrik yemekhaneler her noktaya uygun dayanıklılığa sahiptir. Kaliteli malzemelerden imal edilmesinden dolayı uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır.

Geleneksel bir biçimde meydana getirilen yemekhaneler son derecede maliyetlidir. Ayrıca uzun sürecek olan inşaatı ciddi bir zaman kaybına da sebebiyet verecektir. Prefabrik yemekhane yapıları da son derecede geniş olmasının yanı sıra hijyenik bir alanda yaratacaktır. En çok olarak şantiye ve doğal afet alanlarında kullanımı söz konusudur.

Prefabrik Yemekhane Fiyatları

Prefabrik yapılar arasında olan yemekhaneler de bir hayli yaygın bir biçimde yer almaktadır. Ayrıca prefabrik yemekhane seçeneklerine dair modeller de farklı ebatlara sahiptir. Ancak mühendislik faaliyetleri sonrasında tek parça olarak adlandırılmaktadır. Betonarme yapıların aksine prefabrik yemekhane modelleri hem maddi hem de zamansal olarak oldukça uygun bir haldedir. Başlı başına betonarme binalarda var olan işçi maliyetleri prefabrik yemekhanelerde minimum seviyede olacaktır. Bunun dışında pek çok harcama kaleminin devre dışı kalmasından dolayı prefabrik yemekhaneler daha da uygun seviyededir.

Betonarme binalarda malzeme maliyetleri son derecede yüksektir. Ancak prefabrik yemekhane için bu tip bir harcamadan söz etmek mümkün olmayacaktır. Oldukça ekonomik olmasından dolayı tasarruf etmeye destek vermektedir. Ayrıca prefabrik yapılara yönelerek yemekhanelerin maliyetlerini minimum seviyeye çekmek de genel itibarıyla geçerlidir. Öte yandan farklı çözüm önerilerini de değişik projelerle sağlayacak konumdadır.

Prefabrik Yemekhane Avantajları Nelerdir?

Kaliteli prefabrik yemekhane binaları ne denli avantajlı olduğunu görmekde mümkün olmaktadır. Ayrıca kişilere pek çok avantaj sağlamasından dolayısosyal tesis, hastane ya da okullarda da yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Buhususta belli başlı avantajlara sahip olmasından dolayı bu tarz bir durumgelişecektir.

·       Prefabrik yemekhaneler steril olmaktadır.Zorlu ve sağlıksız ortamlarda kurulmuş olsa dahi bu yapı modeli içerisindegerekli hijyenik koşulları yaratmaktadır.

·       Teknik özellikleri bakımından prefabrik yemekhane çatısında galvaniz sac yer almaktadır. Bu sayede de içerisine yağmur ve kar sularının girmesini engelleyecektir.

·       Yalıtım malzemelerine sahip olmasından dolayı sesin içeriye girip gürültü oluşturmasına mani olacaktır. Ayrıca iç ısının korunmasını da destekleyerek masrafların kısılmasında etkilidir.

·       Portatif yapıda olan bu yemekhaneler, herhangi bir noktaya rahat bir biçimde kurulacaktır.

Prefabrik Yatakhane

Idealmod olarak dünyanın her yerine prefabrik şantiye yapıları sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10