Çelik Konstrüksiyon Garaj

İnşaat sektörü dahilinde en az binalar kadar depolama alanları da önemli bir husus olarak varlık göstermektedir. Ayrıca bu ek alanlar için de inşaat teknolojileri ve teknikleri fazlasıyla gelişmiştir. Son trendler arasında yer alan çelik konstrüksiyon tekniği, garajlar için de uygulanan bir yöntemdir. Özellikle depolama ya da park etme amacıyla kullanıma uygun olması noktasında da bu yapılar son derecede uygundur. Son zamanlarda da çelik konstrüksiyon garaj terimi yaygın olarak öne çıkmaktadır. Hazır bir biçimde üretilen parçaların monte edilmesiyle bu yapıların rahatlıkla meydana gelmesi söz konusudur. Özellikle çelik konstrüksiyon tekniğiyle meydana gelmesine bağlı olarak rahat bir biçimde sonuç almak kesin olarak gelişecektir.

Çelik malzemelerden imal edilen garaj yapılarının farklı farklı boyutlarda olması ve değişik stillerde varlık göstermesi de avantaj yaratmaktadır. Ayrıca çelik konstrüksiyon garaj yapıları geneli itibarıyla kemer tarzında varlık göstermektedir. Yaya benzer bir biçimde bu binanın yapısına uygun olarak yan duvarlar aynı zamanda çatı görevi de görecektir. Öte yandan sert bir çerçeveye sahip olmasının yanı sıra düz çatı tasarımı da dikkat çeken düzeydedir. Bu tarz garajların farklı farklı desenlerde olması da gündeme gelmektedir.

Çelik konstrüksiyon garaj modellerinde özel olarak tasarlanan kitler yer almaktadır. Bu panellerin temin edilmesiyle beraber kolay yoldan montaj işlemleri gerçekleşecektir. Garajda yer alacak olan malzemelerin önceden tasarlandıktan sonra temele monte edilmesi söz konusudur. Bu sayede de panellerin sahaya montaj işlemleri oldukça pratik bir hal alacaktır. Çelik panellerin yapıya geçirilmesi işlemleri sonrasında vidalarla sabitlenmesi süreci başlayacaktır. Sonraki süreçte de duvarlar ve kapı kısımları eklenecektir. İsteğe bağlı olarak ışıklar, pencereler, makas desteği ve gökyüzü ışıkları gibi aksesuarlar da eklenecektir.

Çelik Konstrüksiyon Garaj Avantajları

Geleneksel inşaat tekniklerine kıyasla çelik konstrüksiyonun işleyişi daha da memnun edici sonuçları yaratacaktır. Aynı şekilde çelik konstrüksiyon garaj için de benzer bir durum gelişecektir. Bu anlamda farklı farklı faydaların gelişmesi herkesi memnun edecek olan detaylar arasında varlık göstermektedir.

·      Çelik garaj binaları ekonomiktir.

·      En geç 2 gün içerisinde inşaatı tamamlanacak düzeydedir.

·      Minimum seviyede işçilik gerektirecektir.

·      Herhangi bir doğal afete karşı dayanıklı olduğundan dolayı sigorta primleri düşük seviyededir.

·      Garaj binalarının tasarımları kolayca değiştirilecek ya da genişletilecek düzeydedir.

·      Dayanıklılıklarından dolayı uzun yıllar boyunca hizmet verecektir.

Tüm bu standartlara sahip olan çelik konstrüksiyon garaj yapıları tamamen kullanıcı odaklı olarak varlık göstermektedir.

Çelik Konstrüksiyon Garaj Fiyatları

İnşaat sektöründeki iki esas unsuru çelik konstrüksiyon tekniğinde bulmak mümkündür. Özellikle çelik konstrüksiyon garaj hususunda da benzer bir duruma ulaşmak söz konusudur. Geniş bir fiyat aralığında olsa da bu yapıları meydana getirmek diğer trendlere göre oldukça makul seviyededir. Öte yandan garajların kaplayacağı alan, kullanılan malzemeler, işçilik seviyesi ve vinç kullanılıp kullanılmayacağı gibi konular da belirleyici olacaktır. Her ne olursa olsun çelik konstrüksiyon tekniğini içeren garaj binaları için bu durum da tatmin edici boyuttadır. Öte yandan sonrasında tadilat istememesi ve uzun ömürlü olması da ekonomik anlamda kişileri memnun edecektir. Tüm standartları üst seviyede sağlaması bu durumu beraberinde getirecektir.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10