Konteyner Yatakhane

Konteyner Yatakhane Modelleri

Konteyner adı altında var olan yapılar farklı tasarımlara ve işlevlere sahiptirler. Genel itibarıyla konteyner yatakhane odaklı olarak birden fazla kişinin barınma gereksinimi maksimum odaklı olarak karşılanacaktır. Bu tarz yatakhane projeleri sayesinde farklı sektörlerdeki bu ihtiyacın en kısa süre içerisinde ve en maliyetsiz biçimde karşılanması gibi bir konu da ortaya çıkacak şekildedir. Son derecede gelişmiş bir halde bulunan konteyner yatakhaneler, ayrıca maksimum oranda konforu beraberinde getirecektir. Bu yatakhane tasarımlarına bağlı olarak kaç çeşitte oluştuğunu ve hangi sektörlere hitap ettiğini bilmek de önemlidir. Ayrıca konteyner yatakhaneler daha çok afet bölgelerinde, şantiyelerde, askeri alanlarda ve kamplarda tercih edilen türde tasarlanmaktadır.

Konteyner Yatakhane Çeşitleri

Konteyner türlerinin her biri sağlam ve uzun ömürlüolmasıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca konteyner yatakhane konusu dahilindede farklı özellikleri son derecede dikkat çekecektir. Genel itibarıyla sugeçirmeyen çatı yapısını barındırması tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklıolduğunu gösterecektir. Ayrıca bu konteyner türlerinin içerisinde WC ve duşnoktaları da varlık gösterecek haldedir.

Yatakhane konteynerlar içerisinde sandviç panel duvarlar yer almaktadır. Bununla beraber konteynerların ısı yalıtımı konusunda desteklenmesi gibi bir gelişme ön planda kalacaktır. Öte yandan yangına karşı dayanıklı olmasını desteklemektedir. İçerisinde yer alan kişilerin iyice dinlenebilmesi adına bir hayli uygun bir alan yaratmada etkilidir.

Yatakhane konteyner yapıları, kurulacak olduğu alanlara göre değişiklik göstererek pratik çözümleri bünyesinde barındırmaktadır. Genel olarak içeriğinde beyaz renkli PVC kaplamalı pencereler yer almaktadır. Bununla beraber konteyner yatakhane yapılarında sorunsuz bir biçimde ısı yalıtımı gerçekleşecektir. Ayrıca sıva üstünde yer alan elektrik tesisatı da daha hafif bir konumda bulunacaktır.

Konteyner Yatakhane

Konteyner Yatakhane Özellikleri

Konteyner yapıları rahatlıkla projelendirilerek imalatı gerçekleşecek düzeydedir. Bununla beraber konteyner yatakhane kapsamında değişik türlerdeki özellikleri görmek mümkün olacaktır.

·      Konteyner yatakhanelerin modelinin belirlenmesi hususunda kullanılacak olan malzemeler ön plandadır. Genel olarak pencere, duvar, kapı ve tavan gibi seçeneklerde var olan malzemelerin her biri kaliteli biçimde seçildiğinde fiyat yukarı çıkacaktır.

·      Yatakhane olarak hizmet veren konteynerların iç kapılarında Amerikan pres olduğu hallerde daha dayanıklı olması söz konusudur. Bu sayede daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım hali gelişme gösterecek boyuttadır. Ayrıca oluşması olası olan sorunların önüne geçilecektir.

·      Konteyner yatakhane modelleri isteğe bağlıolarak 3 kata kadar inşa edilebilmektedir. Üç katlı olan tasarımlar genelitibarıyla büyük inşaatlar için uygun olacaktır. Ayrıca bu konteynerların herbiri hem işlevsel hem de estetik olmasıyla öne çıkacaktır.

Yatakhane Konteyner Fiyatları

Konteynerların daha da popüler olması adına fiyat aralığı da dikkat çeken bir kriter olarak varlık gösterecektir. Konteyner yatakhane konusu dahilinde fiyat aralığı da bir hayli geniş bir yelpazede olacaktır. Kaliteli ve büyük olan bu yapıların versiyonları tercih edildiği takdirde fiyatları da aynı oranda yükselecektir. Öte yandan göze hoş gelmesini isteyenler de bu doğrultuda daha da yukarılarda bir meblağa ulaştığını fark edeceklerdir.

Yatakhane konteyner fiyatları tamamen malzemelere, projeye ve montaj işlemlerine bağlı olarak bir fiyatı içerecektir. Öte yandan bu konteyner yapılarının fiyat aralığı son derecede değişken olarak kalacak ve kullanıcıların her halükarda kaliteyle karşı karşıya kalması kesin bir hal alacaktır. Genel itibarıyla oldukça makul bir biçimde seyrettiğini görmek gibi bir konu olarak kalacaktır. Ancak yine de diğer yapı türlerine kıyasla konteyner yatakhane modellerinin herhangi birisi tamamen kullanıcıların ekonomik olarak adlandıracağı şartları tam anlamıyla kapsayacak bir boyutta da kalacaktır.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10