PREFABRİK HASTANE

Pandemi ve sonrasındaki doğal afetlerle birlikte insan hayatı ciddi olumsuzluk barındıran bir dönem içerisindedir. Bu tip şartların oluşmasından ötürü insanların hastanelere ya da acil müdahale alanlarına ulaşmaları daha da zorlu olmuştur. Ancak prefabrik hastane noktasında da hastalara gerekli bakımı sağlayabilmek adına hızlı adımlar atılmaktadır. Bu sayede inşaat sektörü içerisinde hızlı bir gelişim içinde olmaktadır.

Prefabrik yapı sektörü üretiminin kolay olması ve zamankazandırması dolayısıyla fazlasıyla tercih görmektedir. Aynı şekilde sağlıkalanına da gerekli desteği vermektedir. Hastanelerin yanı sıra klinikler vesağlık ocakları hususunda bu yapıları görmek mümkün olacaktır.

Prefabrik Hastane Özellikleri

Prefabrik yapıların her biri genel olarak pratik bir çözüm olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca bu sayede daha kısa bir süre içerisinde daha fazla sağlık yerleşkesine sahip olmayı sağlamaktadır. Her bir koşula uygun olan prefabrik hastane, aynı zamanda uzun ömürlüdürler. Öte yandan hafif çelikleri bünyesinde barındırmasına karşın oldukça güçlüdürler. Bunun dışında prefabrik hastaneler farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

·      Az malzeme kullanarak güçlü yapıları meydanagetirme yoludur.

·      Oldukça hafiftir.

·      Montaj işlemleri hızlı bir biçimde gerçekleştirilir.

·      Uzun ömürlü ve güvenilirdir.

·      Ses, ısı ve su yalıtım sistemlerini barındırır.

·      Galvanizleme işlemleriyle birlikte binaiçerisinde haşere oluşumunu engelleyecektir.

·      Ekonomiktir.

·      Sökülüp takılan bir yapıdadır.

Prefabrik yapılar sağlık odaklı olarak faaliyet gösterecek binaları tüm koşullara uygun olacak şekilde projelendirmektedir. Ayrıca kullanımına gerek olmadığı anlarda kolaylıkla demonte edilerek yer değiştirmesi ihtimali vardır. Son derecede esnek ve hafif olmasından dolayı tamamen hizmet odaklı bir üründür. Ayrıca uzun ömürlü olması da ne derecede başarılı bir proje olduğunu gösterecektir.

Prefabrik yapıların her birinde olduğu gibi hastanelerde de her bir coğrafi bölgeye uygun olarak hazırlanması söz konusudur. Ayrıca tüm iklim koşullarıyla uyumlu olması dikkat çeken bir detaydır. Sürdürülebilir fonksiyona sahip olmasından dolayı prefabrik hastane seçenekleri oldukça elverişli bir haldedir.

Prefabrik hastanelerin her birinde güvenlik kriteri öncelikli durumlar arasındadır. İçeriğinde hafif çelik, A-1 sınıfı yanmaz yalıpan ve boyalı galvaniz saç olmasından dolayı yangın riskine karşı maksimum koruma sağlayacaktır. Ayrıca bu malzemeler güvenliğin yanı sıra yalıtımı da destekleyen unsurlardandır.

Prefabrik Hastane Yapıları Nelerdir?

Sağlık alanında da prefabrik yapılar oldukça önem teşkil etmeye başlamıştır. Özellikle sağlık sektöründe yapıların derhal devreye girmesi konusunda etkili bir yerdedir. Prefabrik hastane konusu dahilinde hızlı sonuçlar alma hususunda oldukça uygun kriterler gelişmektedir.

Prefabrik hastane yapıları, kısa süre içerisinde projelendirilmektedir. Sonrasında da kullanıma hazır hale gelmektedir. Bu yapıların imalatında kullanılan malzemeler içerisinde sağlık açısından sorun yaratan herhangi bir sorun gelişmemektedir. Bu da prefabrik hastane yapılarına olan bakış açısını olumlu kılacaktır.

Prefabrik hastane yapıları, kurulacak oldukları bölgelerin iklim şartlarına uygundur. Ayrıca çevresel faktörleri de ele alarak en uygun standartları bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilmiş olan mevzuatlara da uygun bir biçimde imal edilmektedir. Sadece hastanelerle sınırlı olmayan bu prefabrik yapılar, pek çok fonksiyona sahip bir noktada varlık gösterecektir.

·      Prefabrik sağlık ocakları

·      Prefabrik aile sosyal merkezleri

·      Prefabrik laboratuvarlar

·      Prefabrik kan toplama merkezleri

·      Prefabrik ağız ve diş sağlık merkezleri

·      Prefabrik revir binaları

·      Prefabrik 112 acil servis binaları

Tüm bu prefabrik yapılar son derecede fonksiyonel olacaktır. Ayrıca her biri kaliteli malzemelerden ve uygun projelerle imal edilmektedir. Bununla beraber tamamen donanımlı ve kullanıma kısa sürede hazır hale gelen binalar olarak insanlara hizmet veren türde olmayı sürdürecektir.

Prefabrik Şantiye Yapılar

Idealmod olarak dünyanın her yerine prefabrik şantiye yapıları sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumsal ve özel proje & ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@idealmod.com mail adresime iletirseniz en kısa zamanda talebinize geri dönüş yapılacaktır.

Location Icon
Güzelyalı Mah. Erdil Sok. No: 32/A Pendik / İstanbul / Türkiye
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Prefabrik Yapı

Prefabrik OfisPrefabrik Duş ve TuvaletPrefabrik YatakhanePrefabrik YemekhanePrefabrik OtelPrefabrik HastanePrefabrik Sosyal Tesis

Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik EvlerÇift Katlı Prefabrik EvlerPrefabrik Ev FiyatlarıPrefabrik Ev Teknik Özellikleri

Konteyner

Konteyner EvlerDemonte KonteynerKonteyner OfisKonteyner YemekhaneKonteyner Tuvalet ve DuşMetropol KonteynerKonteyner Teknik Özellikleri

Çelik Evler

Tek Katlı Çelik EvlerÇift Katlı Çelik EvlerÇelik Ev FiyatlarıÇelik Ev Teknik Özellikleri

Endüstriyel Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon FabrikaÇelik Konstrüksiyon Sosyal TesisÇelik Konstrüksiyon SeraÇelik Konstrüksiyon DepoÇelik Konstrüksiyon OtoparkÇelik Konstrüksiyon Spor TesisiÇelik Konstrüksiyon HangarÇelik Konstrüksiyon Hava DeposuÇelik Konstrüksiyon BinaÇelik Konstrüksiyon Garaj
Nova

Idealmod olarak Türkiye'nin ve dünyanın her yerine prefabrik ve çelik yapılar sağlıyoruz !

Mail Icon
info@idealmod.com
Phone Icon
+90 553 900 35 10